IPTV - první IPTV, která funguje i na WIFI

základní nabídka

balíček Start

doplňkové služby

pronájem set-top boxu

k tarifu mini, senior k tarifu basic, ether25, optik100 k tarifu plus, ether50 a vyšším k tarifu mini, senior k tarifu basic, ether25, optik100 k tarifu plus, ether50 a vyšším ke všem tarifům ke všem tarifům
99 Kč/měs. 61 Kč/měs. zdarma nelze 91 Kč/měs. 61 Kč/měs. 45 Kč/měs. 99 Kč/měs.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

* O dostupnosti ve vaší lokalitě se informujte u našeho personálu.

Základní nabídka:

Česká televize 2
   

 

Rozšířená nabídka (balíček Start):

Česká televize 2

 

Doplňkové služby: přehrávání 50 hodin zpětně + 50 hodin nahrávek (45,- Kč/měs.)

Nenechte si uniknout jediný oblíbený pořad díky Nahrávkám! Jejich pomocí si nahrajete 50 hodin záznamu - i všechny díly seriálu pomocí funkce Nahrát jako seriál. A kdyby Vám přece jen nějaký kousek utekl, můžete se na něj podívat až 50 hodin zpětně prostřednictvím služby Timeshift (Služba neobsahuje Timeshift 50 hodin a Nahrávky 50 hodin u kanálů Prima, Prima Cool, Prima Zoom, Prima Love, Prima Max, Prima Comedy Central, Nova, Nova Cinema, Fanda, Smichov, Telka, Nova Sport. Pro tuto funkci u těchto kanálů přiobjednejte balíček NP+).

 

balíček NP+ (29,- Kč/měs.)

Nova Nova Cinema Fanda Smíchov Telka  
Sledujte kanály Nova, Nova Cinema, Fanda, Smíchov, Telka, Prima, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, Prima Max, Prima Comedy central - kdekoliv, kdykoliv, na jakémkoliv zařízení - až 7 dní zpětně.

 

balíček Filmbox (139,- Kč/měs.)

Vychutnejte si rodinu filmových kanálů FilmBox zahrnující velkofilmy, filmy pro náročného diváka, zábavu pro celou rodinu i pro dospělé, bojová umění i dokumenty, hudbu i módu. S FilmBox získáte naprostou všehochuť v jediné službě!

 

balíček Basic (349,- Kč/měs.)

         
Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřené na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů za zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít​.

 

balíček MAXI + HBO GO (649,- Kč/měs.)

 
 
Nechte se hýčkat nadstandardní nabídkou MAXI. Získejte zábavu všeho zaměření v podání nejrůznějších stanic. Užívejte si filmy, dokumenty, pořady pro děti i pro dospělé, hudbu a sport od sítí Discovery, FilmBox, HBO a mnoha dalších. MAXI Vás přesvědčí, že je vždycky na co koukat!

 

balíček HBO (225,- Kč/měs.)

     
Získejte prémiové kanály, nejnovější filmy, velkolepé seriály a originální produkci HBO. Své vlastní prémiové potěšení bez reklam, 24 hodin denně.

 

balíček Sport (185,- Kč/měs.)

         
Objednejte si SPORT, který Vás už nikdy nenechají na holičkách při hledání zábavy. Nabídnou Vám všechny možné sporty a už Vám nikdy neunikne žádné mistrovství a žádná z oblíbených lig.

 

balíček Doku (99,- Kč/měs.)

Sledujte nové pohledy na události světových dějin, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných míst a exotických zemí, ty nejlepší záběry ze světa divokých i domácích zvířat.