Novinky

Rekonstrukce kostela v horním Jiřetíně

Vážení zákazníci,

v současné době (přelom srpna a září 2017) probíhá rozsáhlá rekonstrukce věže kostela v Horním Jiřetíně, kde máme umístěn strategický přístupový bod. Rozhodli jsme se, že při té příležitosti provedeme rozsálý upgrade technologie, což nám umožní podstatně zkvalitnit naše služby v Horním Jiřetíně a přilehlém okolí. Zejména bude umožněn příjem naší služby IPTV (televize přes internet) tam, kde to dosud nebylo možné.

Změna adresy

Vážení zákazníci,

od 26.1.2017 je naše firma v nové provozovně. Je na adrese Smetanova 463 v Litvínově, což je hned v sousedství původní provozovny. Již jsme byli v původních prostorách dost stísněni. Nyní máme k dispozici rozsáhlé zázemí celé budovy a vytvořili jsme pro vás příjemnou recepci.

Změna podmínek poskytování IPTV

Vážení uživatelé služeb IPTV,

jsme bohužel nuceni ustoupit od bezplatného poskytování služby IPTV k základním internetovým tarifům. Důvodem je situace, vzniklá z aktivit společností provozujících kanály Nova a Prima. Tyto společnosti zpoplatnily vysílání jejich kanálů prostřednictvím IPTV, následně došlo ke změně cenových podmínek provozovatele služby Sledovanitv.cz. Od 1.12.2016 již budeme poskytovat bezplatně Základní nabídku IPTV pouze k vyšším tarifům.

Stěhování datového centra

Vážení zákazníci,

v rámci soustavného zvyšování kvality a spolehlivosti našich služeb, přestěhovali jsme centrum naší sítě do nových prostor. Jde stále o strategickou budovu Komes v Mostě, ale techniku máme nyní v přízemní mistnosti, kam je jednodušší přístup, lepší zabezpečení a mnohem větší užitná plocha místnosti. Stěhování probíhalo dosud téměř bez výpadků služeb. 1.9. nás ale čeká stěhování core routeru a switche, což se bez výpadku neobejde. Stěhování provedeme v době, kdy většine uživatelů síť nevyužívá a to mezi 2. a 4. hodinou ranní, dne 1.9.2016.